niedziela, 23 grudnia 2012

Świąteczny prezent

Kilka dni temu zupełnym przypadkiem trafiłam na bloga Retro Koralik, na którym trwało właśnie candy. Do wygrania była cała "choinka" koralików i półfabrykatów do tworzenia biżuterii.
Z wielką radością wzięłam w nim udział, a z jeszcze większą... wygrałam tę rozdawajkę! :D
Jakież było moje zdziwienie, gdy paczuszka nadana w czwartek, trafiła w moje ręce już w piątek rano...!
A w środku - same cudowności!

Na choince znalazły się elementy, które zawsze chciałam kupić, ale zawsze myślałam sobie, że kiedy indziej, później, nie teraz... A w tej chwili nie pozostaje mi nic innego, jak tylko tworzyć, tworzyć, tworzyć...! :)

W paczuszce były i elementy w kolorze srebrnym: urocze świąteczne zawieszki, świetny łańcuszek, baza do naszyjnika i malutkie kwiatuszki...

...elementy w kolorze starego złota (niedługo post z kolczykami, które zrobiłam jakiś czas temu i w których użyłam elementów metalowych właśnie w tym kolorze!) - bazy do naszyjników, zawieszki - ptaszki i piórka, ozdoby...

...oraz elementy kolorowe - śliczne kaboszony, różyczki z żywicy, ceramiczne filiżaneczki, pastylki turkusu, akrylowe kolce i kryształowe serduszka!

Zawartość paczuszki mnie zauroczyła! Wszystko podoba mi się tak bardzo, bardzo, bardzo! Po głowie już mi biegają pomysły i cieszę się na myśl tworzenia biżuterii z tych śliczności :)
Bardzo pięknie dziękuję za tak niesamowity prezent świąteczny!!

  Przy okazji chciałabym wszystkim czytelnikom życzyć z okazji Świąt wszystkiego najlepszego!
Wiele radości, spokoju, odpoczynku w gronie najbliższych, smakowitej wyżerki, napełnienia głowy dobrymi myślami :)
Wesołych Świąt!

A na blogu RocckaTworzy umieściłam właśnie post ze zdjęciem zakładek zrobionych jako dodatki do prezentów świątecznych - serdecznie zapraszam do oglądania! :)

1 komentarz: