piątek, 13 września 2013

Wyzwanie foto - na biurku

Wyzwanie fotograficzne - dzień 5.
Na biurku
To już piąty dzień wyzwania! Dziś o tym, co można znaleźć na biurku.
U mnie można znaleźć same przydasie! Jest oczywiście monitor, mysz i klawiatura, lampka, głośnik i subwoofer, na którym zawsze stoi krem do rąk i zestaw przyborów do paznokci, odbiorniczek WiFi, stojaczki na karteczki (biedronka i stworek :)), mała komódka (a w niej pełno gumek do włosów, ważniejszych kabli, małych skarbów...), na komódce mieszkają pluszaki i mniej lub bardziej przydatne większe drobiazgi... Jest tego mnóstwo i większość nie służy do niczego konkretnego, więc przed najbliższą przeprowadzką muszę to przejrzeć i te nieistotne rzeczy zostawić.
Przed komódką widać też bransoletki - te po lewej zrobiłam wczoraj - obydwie na biżuteryjne wyzwania, a ta po prawej to poprawiana shamballa, która okazała się być za duża na nadgarstek właścicielki. :)
Bezpośrednio nad biurkiem wisi mój przybornik - długopisy i ołówki w białej "osłonce na doniczkę", biżuteryjne narzędzia, kolorowe pisaki w dżinsowej kieszonce i nożyczki. Na półce widać drukarkę, teczki, figurki i zdjęcia, za którymi stoją jeszcze dwa kubeczki z narzędziami i przyborami.
Uf!!
Co mieści się na biurkach innych, możecie zobaczyć tutaj.

Pierwszy dzień wyzwania jest tu, drugi tu, trzeci tutaj, a czwarty dokładnie tam. Szczegóły wyzwania znajdziecie tutaj. :)

4 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. To tylko tak wygląda! :) zazwyczaj leży wokół mnie pełno koralików, długopisów, gotowej biżuterii itd ;)

      Usuń