niedziela, 15 września 2013

Wyzwanie foto - niebo

 Wyzwanie fotograficzne - dzień 6.
Niebo

Wczoraj był tak zakręcony dzień, że kompletnie zapomniałam o zrobieniu zdjęcia na wyzwanie. :) Przed południem olaliśmy porządki, przygotowywanie obiadu i... pojechaliśmy na grzyby! W radiu mówili, że w lasach jest ich wysyp, czego niestety nie udało nam się potwierdzić, ale jakieś ćwierć kosza zebraliśmy. :) Żałuję, że nie wzięłam na naszą wyprawę aparatu albo choćby telefonu - byłoby sporo świetnych, niekoniecznie wyzwaniowych zdjęć. Po powrocie było wszystkim sennie i bardzo leniwie spędziliśmy resztę dnia. 
Dlatego zdjęcie nieba robiłam dziś, przed chwilą, ale tak samo było wczoraj (tylko bardziej mgliście), przed wczoraj i 3 dni temu.
Taki widok mam z okna - wieża RTV na wzniesieniu, a wokół lasy. Wieżę przy dobrej pogodzie widać na 10km z każdej strony - jest dla mnie jak latarnia, która zawsze wskazuje drogę do domu. :)

Tutaj możecie zobaczyć niebo, które nad głowami mają inni uczestnicy wyzwania!

Za kilka chwil na blogu ostatnie wyzwaniowe zdjęcie. Tutaj możecie zobaczyć mój dzień pierwszy, tu dzień drugi, tam dzień trzeci, pod tą linką dzień czwarty, a dokładnie tu dzień piąty :) Szczegóły wyzwania są tu.

A tu taki bonusik - ślimaczek, którego znalazłam podczas obierania naszej marchewki. Nie wiem, czy przynieśliśmy go z lasu, czy z ogrodu, ale uroczy, prawda? :)

2 komentarze: